7.jpg
2.jpg
1.jpg
4.jpg
5.jpg
3.jpg
6.jpg

PolishPL English (UK) GermanDE-CH-AT


Flaga rosyjska  Flaga ukraińska

Jakość przede wszystkim – poznaj nasze wkładki sprzęgłowe, ssawki gumowe i inne wyroby z gumy i silikonu

Produkując nasze wyroby silikonowe i gumowe dbamy przede wszystkim o jakość. Pragniemy dostarczać naszym odbiorcom elementy, które są trwałe i odporne na zniszczenie oraz wykazują najlepsze parametry użytkowe. Starannie dobieramy zarówno surowce, jak i technologie produkcji, cały proces nadzorując w naszym zaawansowanym laboratorium. Dzięki temu możemy też tworzyć wyroby z gumy na zamówienie – nietypowe uszczelki czy osłony gumowe, dowolne amortyzatory gumowe, przepusty, ssawki – nasze możliwości są bardzo szerokie.


Płyty z granulatu gumowego i inne wyroby z gumy – potwierdzona jakość

 

W 2006 r. podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością w oparciu o fundusze unijne. Pierwszy audyt przeprowadzony przez Det Norske Veritas odbył się w roku 2007 i zakończył pomyślnie otrzymaniem certyfikatu systemu zarządzania, stwierdzając tym samym, że nasze działania są zgodne z wymogami normy  ISO 9001:2000.

W kolejnej recertyfikacji wykazaliśmy zgodność ze zmodyfikowaną normą ISO 9001:2008.

W 2013 r. otrzymaliśmy od jednostki DNV rekomendacje do przedłużenia terminu ważności certyfikatu po audycie recertyfikującym.

 

 

 

Posiadamy również Świadectwo uznania typu wyrobu wydane przez Polski Rejestr Statków na stopień drabinki pilota, którego jesteśmy producentem.

 

 

 

Ponadto uzyskaliśmy Certyfikat wydany przez Zakład Certyfikacji COBRABiD-BBC na produkowane przez nas płyty z granulatu.

 

 

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą!